Аплікація-листівка "Їжачок"

Аплікація-листівка "Їжачок"

Артикул: АЛ-02

Є в наявності

Ціна: 59 грн

74 грн

Аплікація-листівка "Їжачок" - це дитячий набір в який входить картонна листівка з нанесеним на неї контуром для підклеювання деталей. Також після поклейки композиції з дитиною можна її підписати в спеціальному полі.

Діти люблять не тільки отримувати подарунки, але й дарувати. Що може бути краще створеної листівки власними руками? На випадок, маленького митця та великого бажання робити аплікації, ми створили та вже встигли оновити колекцію листівок. Батьків одразу заспокоїмо, ножиці та клей вам не знадобляться. Всі деталі для аплікації-листівки вже підготовлені.  
До листівки входить: картонна основа-листівка з великими контурами деталей; м’які деталі на клейовій основі для аплікації.  
На зворотньому боку коробки є інструкція до листівки. Треба використовувати м’які деталі від великої до маленької. До листівки входить: картонна основа-листівка з великими контурами деталей; м’які деталі на клейовій основі для аплікації.

Доставка:

Можливе повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки за умови збереження товарного вигляду виробу і цілісної упаковки. Частково або повністю використаний товар або вироби поверненню та обміну не підлягає.

Обмін товару проводиться в разі не відповідає комплектації або виробничого браку.

Гарантія:

Доставка товарів по Україні здійснюється транспортними службами по тарифам операторів.

При покупці товарів від 1000 грн. доставка безкоштовна.